تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
اشتغالزايي مددجويان آزاد شده از زندان

توفيقيان بر اشتغال مددجويان آزاد شده از زندان تاکيد کرد و گفت: ايجاد زمينه اشتغال مددجويان پس از آزادي از زندان، از بازگشت مجدد آنها به زندان جلوگيري خواهد کرد.


به گزارش گروه حقوقي و قضايي خبرگزاري ميزان به نقل از روابط عمومي سازمان زندان‌ها، توفيقيان مديرکل زندان هاي چهارمحال و بختياري در ديدار با مديرعامل صندوق کارآفريني اميد بر اشتغال مددجويان آزاد شده از زندان تاکيد کرد و گفت: ايجاد زمينه اشتغال مددجويان پس از آزادي از زندان، از بازگشت مجدد آنها به زندان جلوگيري خواهد کرد.


وي گفت: بيکاري و نداشتن درآمد پايدار، عامل اصلي ارتکاب بسياري از جرايم و گرفتاري بزهکاران جامعه و زنداني شدن آنان است.


توفيقيان بر ضرورت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي زندانيان و ايجاد زمينه هاي مناسب اشتغال و درآمدزايي اين قشر آسيب پذير تاکيد کرد و نقش سازنده نهادهاي اجتماعي و موسسات مالي و اعتباري در اين رابطه را بسيار اثرگذار دانست.


وي ضمن تشريح فعاليتهاي مرکز خدمات اجتماعي و مراقبت بعد از خروج اداره کل زندانهاي استان گفت: اين مرکز يکي از مراکز حمايتي اين اداره است که متولي ارائه خدمات مادي و معنوي به زندانيان آزاد شده بوده که در بخشهاي مختلف اعم از مددکاري، مشاوره، روانشناسي، بهداشت و درمان، آموزشي و فرهنگي، اشتغال و حرفه آموزي با هدف جلوگيري از ارتکاب جرم و بزهکاري و بازگشت سعادتمندانه به آغوش جامعه و خانواده در حال فعاليت است.


مديرکل زندانهاي استان در ادامه افزود: کمک به اشتغالزايي مددجويان پس از رهايي از زندان و اعطاي تسهيلات اشتغال به آنها از جمله اقداماتي است که مي تواند از بازگشت مجدد مددجويان آزاد شده به زندان جلوگيري نمايد.


"مرتضي ليريايي” مديرعامل صندوق کارآفريني اميد استان، از فعاليتهاي انجام شده در حوزه هاي اصلاحي و تربيتي در راستاي توانمندسازي زندانيان و فراهم نمودن زمينه بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه تقدير کرد.


وي با تاکيد بر ايجاد زمينه اشتغال پايدار به عنوان راهکاري موثر بر رويکرد اصلاح و تربيت زندانيان بر توسعه همکاري ها به منظور بهبود وضعيت اشتغال و درآمدزايي زندانيان نيازمند و نيز اعطاي وام اشتغالزايي به زندانيان اعلام آمادگي نمود.


گفتني است در اين ديدار که به منظور اجرايي نمودن قرارداد کمک به اشتغال زندانيان آزاد شده با صنوق کار آفريني اميد در دفتر مديرعامل صندوق فوق برگزار شد، رئيس مرکز خدمات اجتماعي و مراقبت بعد از خروج و مسئول روابط عمومي اداره کل زندانهاي استان نيز حضور داشتند که بر تعامل في ما بين و تسهيل در اعطاء تسهيلات به متقاضيان واجدالشرايط و معرفي شده از سوي مرکز مراقبت بعد از خروج تأکيد شد.

دوشنبه 3 خرداد 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.