تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
رئيس پارك علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري:
شركت‌هاي دانش‌بنيان چهارمحال و بختياري تسهيلات كم‌بهره دريافت مي‌كنند

رئيس پارک علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري گفت: شرکت‌هاي دانش‌بنيان استان تسهيلات با بهره 5درصد دريافت مي‌کنند.


به گزارش خبرگزاري تسنيم از شهرکرد، اسماعيل پيرعلي ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: شرکت‌هاي دانش‌بنيان مستقر در پارک علم و فناوري تسهيلات تا سقف 100 ميليارد ريال با بهره 5 درصد از صندوق نوآوري و شکوفايي دريافت مي‌کنند.


وي افزود: شرکت‌هاي فناور نيز مي‌توانند از پارک علم و فناوري تا سقف يک ميليارد ريال تسهيلات دريافت کنند.


رئيس پارک علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري بيان کرد: سال گذشته 11 ميليارد ريال تسهيلات به 35 شرکت پرداخت شد که امسال پيش‌بيني مي‌شود ارائه تسهيلات تا سقف 20 درصد افزايش يابد.


پيرعلي با اشاره به فعاليت 11 شرکت دانش‌بنيان در پارک علم و فناوري استان خاطرنشان کرد: امسال 20 شرکت دانش‌بنيان در حوزه‌هاي مختلف راه‌اندازي مي‌شود.


وي با بيان اينکه 130 شرکت و هسته فناور در استان فعاليت مي‌کنند، گفت: از اين مجموع 40 درصد مربوط به مرکز رشد و 50 درصد مستقر در پارک علم و فناوري استان است.


رئيس پارک علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري با بيان اينکه امسال مجمع خيران فناور راه‌اندازي مي‌شود، بيان کرد: در راستاي کمک به شرکت‌ها و توسعه آن‌ها استفاده از ظرفيت خيران در اين زمينه فرهنگ‌سازي شود.


پيرعلي با اشاره به راه‌اندازي مراکز رشد علم و فناوري در شهرستان‌هاي استان خاطرنشان کرد: مرکز رشد علم و فناوري شهرستان بروجن نيمه اول مهر‌ماه به بهره‌برداري مي‌رسد.


وي افزود: امسال عمليات ساخت ساختمان جديد پارک علم و فناوري از اواخر خردادماه با اعتبار بالغ‌بر 200 ميليارد ريال از محل اعتبارات ملي و استاني آغاز مي‌شود.


رئيس پارک علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري با بيان اينکه پارک علم و فناوري وظيفه هدايت، تکميل و به‌ کارگيري ايده‌ها و تکنولوژي‌هاي روز را برعهده دارد، گفت: پارک‌هاي علم و فناوري بستر حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنيان، شناسايي ايده‌هاي نخبگان جامعه، فراهم کردن بستر و فضاي فيزيکي و ايجاد فضاي کارگاهي را فراهم مي‌کنند.

 

يكشنبه 26 ارديبهشت 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.